Zapraszamy na premierę PLACU ZABAW Akademii Umysłu

Darmowe gry dla dzieci - bezpieczna strona dla dzieci

PLAC ZABAW JUNIORA to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, w którym Twoja pociecha znajdzie szereg atrakcji, które wspomagają jej rozwój intelektualny. A Ty masz pewność, że czas spędzony przez dziecko przed komputerem jest dobrze wykorzystany, a zaprezentowane treści bezpieczne.

 

Jest to także miejsce dla osób zainteresowanym rozwojem dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – wychowawców i nauczycieli. Na Palcu Zabaw czekają gotowe materiały, takie jak: multimedialne gry edukacyjne, kolorowanki, zagadki, rebusy, które mogą być wykorzystywane podczas zajęć z dziećmi.

 

Już teraz zaproś dziecko na PLAC ZABAW JUNIORA>>

 

Dzieci, rodziców i nauczycieli zachęcamy do pozostania z nami na dłużej, gdyż PLAC ZABAW JUNIORA będzie się rozrastać. Sukcesywnie będziemy dodawać kolejne gry, grafiki a także zapraszać Was do wzięciu udziału w konkursach. Aby pozostać na bieżąco z nowościami:

Zapisz się do newslettera Akademii Umysłu i pobierz BEZPŁATNE materiały>>

 

Gry edukacyjne oraz materiały prezentowane na PLACU ZABAW pochodzą z multimedialnych programów z serii Akademia Umysłu® JUNIOR (POL – ANG) przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-9 lat. Zostały one przygotowane przy ścisłej współpracy z ekspertami w dziedzinie psychologii dziecięcej.

Dowiedz się więcej o Akademii Umysłu JUNIOR>>

Gwarantujemy, że w tych programach na Twoje dziecko czeka świetna zabawa oraz wciągające ćwiczenia rozwijające pamięć, wspomagające koncentrację uwagi oraz pobudzające wyobraźnię. Dzięki zawartemu w grach modułowi językowemu, dziecko może dodatkowo osłuchiwać się z językiem angielskim.

 

To co zaczynamy? Włącz się do zabawy >>

 

 

 

PODZIEL SIĘ

Udostępnij: Wydrukuj wpis

ILOŚĆ KOMENTARZY (0)

 Pozostało znaków